Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia

obserwuj szkołę
 

Akademickie Centrum Szkoleniowe zaprasza wszystkich zainteresowanych powiększeniem wachlarza swoich kompetencji zawodowych do zapoznania się z ofertą kursów i szkoleń specjalistycznych.

Propozycje, z którymi możecie się Państwo zapoznać poniżej są efektem współpracy wykładowców Wyższej Szkoły Infrastruktury i Zarządzania z zaprzyjaźnionymi firmami branżowymi.

Dzięki zapoczątkowaniu działalności Akademickiego Centrum Szkoleniowego zarówno studenci WSIiZ, jak i osoby nie związane z Uczelnią będą mogły poszerzać swoje umiejętności w zakresie interesującej problematyki.

 

Ugruntowana wiedza teoretyczna i ponadprzeciętne umiejętności praktyczne decydują o sukcesie zawodowym osób zarówno stawiających pierwsze kroki na rynku pracy, jak i zdecydowanych na zmianę miejsca zatrudnienia. Chęć samorealizacji i doskonalenia powinny stanowić podstawę do osiągania celów wyznaczanych w życiu osobistym i zawodowym. Jeżeli dążysz do doskonałości i wszechstronności nie czekaj i już dziś zapisz się na wybrane szkolenie lub kurs zawodowy! Rozpocznij naukę z najlepszymi!

 

 

Akademickie Centrum Szkoleniowe
 Zapoznaj się z ofertą aktualnych kursów i szkoleń!

* oferta szkoleń jest na bieżąco aktualizowana


Proszę również zaktualizować Akademickie Centrum Szkoleniowe wprowadzając aktualną ofertę kursów i szkoleń :

 

  • Trychologia kosmetologiczna w praktyce
  • Szkolenie podologiczne I stopnia
  • Szkolenie podologiczne II stopnia
  • Praca skalpelem
  • Podologia lux
  • Usuwanie odcisków, pękających pięt za pomocą dłuta, skalpela i narzędzi rotacyjnych
  • Metody korekty wrastających paznokci

 

Link do rejestracji:  http://wsiiz.pl/o-uczelni/akademickie-centrum-szkoleniowe/rejestracja-acs