Studenci Uczelni Vistula jadą na płatny staż do Dubaju!

O Expo mówi się, że to świat w jednym miejscu. To największe wystawy organizowane cyklicznie, prezentujące dorobek kulturowy, naukowy i techniczny państw, narodów, społeczeństw i społeczności świata. 

Udział w Expo 2020 w Dubaju to jedna z tych przygód, o których wielu może tylko pomarzyć. Studenci Uczelni Vistula będą mieć w nim swój udział. Zajmą się obsługą polskiego pawilonu i przejdą fantastyczną szkołę. – Sami poczują, jak takie wydarzenia tworzą przestrzeń do spotkań, bliskości i emocji, jak kreują się doświadczenia i wspomnienia, jak rodzi się magia i nawiązują relacje – mówi Rafał Szmytke, prorektor Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula. Jednocześnie ci młodzi ludzie będą promować nasz kraj, uczelnię i polską naukę. Dzięki kompetencjom w komunikacji międzykulturowej, które stale rozwijają, poradzą sobie doskonale. Mają przy tym szansę, aby udział w Światowej Wystawie Expo w Dubaju przekuć także w ich osobisty sukces. Zdobędą unikalne doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Zyskają dodatkową praktyczną wiedzę, zetkną się z odmiennymi kulturami, poznają wielu nowych ludzi i poszerzą horyzonty. To zaprocentuje w ich przyszłym życiu zawodowym – umocni pozycję na rynku, da odwagę, by stawiać czoła najtrudniejszym wyzwaniom i otworzy drogę do udziału w dużych, międzynarodowych projektach.

Organizatorem staży dla studentów jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH), a ich finansowanie pochodzi ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach POWER, Działanie 3.5 ,,Kompleksowe programy szkół wyższych”.

PAIH odpowiada za udział Polski w Wystawie Światowej Expo 2020 Dubai.

Udział studentów w Expo 2020 doskonale wpisuje się w misję Uczelni Vistula, które koncentrują się na tym, aby jak najlepiej przygotowywać absolwentów na potrzeby rynku pracy, promując ideę przedsiębiorczości opartą o system współpracy z praktykami i otoczeniem biznesowym. Jak mówi dr hab. Wawrzyniec Konarski, rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula jest także dowodem na synergię między ambicjami studentów a zamierzeniami samej uczelni. Także na synergię o charakterze wielokulturowym, której najlepszym odzwierciedleniem jest pierwsze miejsce uczelni wśród wszystkich szkół wyższych w Polsce pod względem umiędzynarodowienia.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to najstarsza z działających w Polsce uczelni niepublicznych. Jest międzynarodową prestiżową szkołą biznesu, która kształci młodych ludzi ze stu krajów.

 

Dołącz do nas!

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 334 razy.