Matura 2021 z Uczelniami Vistula – ostatni dzwonek !

Matura, to nie tylko sprawdzian wiedzy. To również ważny test twoich miękkich kompetencji, dlatego słusznie jest nazywana egzaminem dojrzałości. Skuteczne przygotowanie się do matury wymaga bowiem samodyscypliny, kreatywności, umiejętności zarządzania czasem, a także zadbania o siebie, o swój mózg i nerwy. Dlatego eksperci Akademii Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula przygotowali specjalnie dla tegorocznych maturzystów unikatowy program, który jest realizowany we współpracy z magazynem „Perspektywy” jako partnerem strategicznym i portalem Otouczelnie.pl jako patronem medialnym. To zupełnie darmowe webinary. Przekonasz się, że do matury można podejść bez strachu. 

 

Webinary o maturze z Vistulą

Wykorzystaj więc każdy dzień, jaki został do matury i nie stresuj się. Podczas kwietniowych webinarów z Vistulą nadrobisz jeszcze to, co ci umknęło i nabierzesz pewności siebie. Dowiesz się, jak uniknąć typowych maturalnych błędów. Omówisz tematy z WOS-u, matematyki oraz języka angielskiego i hiszpańskiego, które w zeszłym roku sprawiły maturzystom najwięcej problemów. Dowiesz się także, jak opanować strach i rozładować stres. Otrzymasz gigantyczny ładunek wiedzy i praktycznych wskazówek, które cię wzmocnią.  

 

Projekt Uczelni Vistula - Matura 2021

Wcześniej maturzyści biorący udział w projekcie Uczelni Vistula Matura 2021 poznali złote zasady motywacji do nauki i planowania pracy, najskuteczniejsze metody zapamiętywania oraz techniki i strategie uczenia się. Zgłębili również obszar, który jest zwykle zaniedbywany – poznali tajemnice diety i aktywności, które zwiększają potencjał mózgu. Po każdym webinarze uczestnicy otrzymają e-mail z podsumowaniem spotkania i pomocniczą dokumentacją.

 

Dlaczego warto się zarejestrować na webinar z Vistulą?

Vistula to najstarsza z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Jest międzynarodową szkołą biznesu, która kształci liderów społecznych, oferuje innowacyjne programy studiów i bezpieczne, atrakcyjne warunki studiowania. W rankingu Perspektyw Akademia Finansów i Biznesu Vistula zajmuje 5. miejsce. 

 

Zarejestruj się już dziś na darmowe webinary z ekspertami Vistuli:

https://www.vistula.edu.pl/matura

Zostały ostatnie wolne miejsca!

 

Materiały prasowe Uczelni Vistula

Więcej: vistula.edu.pl

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 366 razy.