Uczelnie Vistula dla Australii. 100 zł z czesnego każdego nowego studenta trafi do WWF na ratowanie zagrożonych zwierząt !


Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula włączają się w pomoc płonącej Australii. Wśród studentów i pracowników trwa zbiórka pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy, którzy zapiszą się teraz na studia w Vistuli, również będą mieli swój udział w ratowaniu koali oraz innych australijskich zwierząt. Uczelnie przekażą organizacji 100 zł
z pierwszego czesnego każdego nowego studenta z rekrutacji wiosennej
.

W wyniku apokaliptycznych pożarów buszu w Australii zginęło już 1,25 mld zwierząt. Spalonych zostało ponad 10 milionów hektarów ziemi i to wcale nie koniec, pożary mogą trwać nawet do marca, niosąc ból i cierpienie. Zwierzęta, które udało się uratować z płomieni i te, które w pożarach straciły swoje schronienia, potrzebują natychmiastowej pomocy.

Wobec takiej tragedii nie można być obojętnym. Uczelnie Vistula prowadzą wśród studentów
i pracowników zbiórkę pieniędzy, które zasilą WWF Australia. Wszyscy, którzy zapiszą się na studia
w Vistuli w rekrutacji wiosennej również pomogą odbudować lasy oraz zniszczone siedliska koali, kangurów i innych zwierząt. Na pomoc trafi część opłat z wiosennego naboru polskich studentów, który trwa od stycznia do marca. Wśród 13 oferowanych kierunków studiów są m.in. turystyka, stosunki międzynarodowe, zarządzanie, finanse i rachunkowość czy informatyka.

Nowi studenci zasilą wielokulturową społeczność Uczelni Vistula, która liczy prawie 7 tysięcy osób pochodzących ze 100 krajów. To państwa, które tak jak Australia, borykają się ze zmianami klimatu.

 

więcej artykułów..
ten artykuł był czytany 2566 razy.